Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (92/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 58,5x38,5 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Screenprint on paper, signed, numbered (92/100), with the artist's stamp on the reverse,
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 94/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 42,5x39 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 26,5x18,5 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 13,5x27 cm
Kesztyűs Ferenc (1932-): Citromok dáliával. Tűzzománc, kerámia, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. Fakeretben, 40×40 cm