Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976), 2 db mű: Álló női akt és férfi akt, 1920. Szén, papír, mindkettő jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Álló férfi akt sérült, foltos. Álló női akt kissé sérült és kissé foltos. 57x37,5 és 63x44 cm
Kézdi Kovács László (1864-1942): Őszi erdő. Olaj, vászon, jelezve balra lent,. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 75×100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed lower left, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kézdi Kovács László (1864-1942): Káposztásmegyer, 1885. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül, Kézdi Kovács László autográf feliratával és datálásával jobbra lent. Proveniencia: Kézdi-Kovács László hagyatéka. Lapszéli szakadással. 16,5×10,5 cm.