Lisziák Elek (1939-2007): Lao-ce, 1969. Tus, akvarell, papír, jelezve jobbra fent, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 41,5×25 cm / Elek Lisziák (1939-2007): Laozi (Lao-Tze). Ink and watercolour on paper, signed, with autograph description on the reverse. Framed. 41,5×25 cm
Carl W. Luckscheiter (?-?), működött 1930 körül Dél-Németországban: 20 db humoros, groteszk, karikatúraszerű rajz. Tus, papír, mind jelzett. Részben kartonra kasírozva. Helyenként foltos és kissé sérült. 25×17 és 46x34 cm közötti méretekben.
Ludvig Dániel (1981-): Akt (férfi). Olaj, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×40 cm / oil on canvas, signed, with autograph descritipon on the reverse, framed
Ludvig Dániel (1981-): Akt (nő). Olaj, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×40 cm / oil on canvas, signed, with autograph descritipon on the reverse, framed