1493 A Hartmann Schedel krónika egy lapja , rajta Ulászló magyar király, valamint pápák (VII. Innocentus, Győrgy, V: Sándor, ) Johannes Galliculus zeneteoretikus, fametszetű képeivel.felül vágott. / 1493 wood engraving from the Hartmann Schedel Chronicle with Polish-Hungarian king Wladislaw and popes and Humanists . With damage on the side. 28x40 cm
cca 1720 Magyarország területi felosztása és településnevei, francia nyelven (Tables ou Divisions du Royaume et des estats de la Couronne de Hongrie, Par le Sr. Sanson, Geographe Orninaire du Roy). Rézmetszet, papír, foltos, lapszéli apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal. 56x45 cm
cca 1858 össz. 6 db színes Balatonvidéki tájkép és részlet (Csobáncz, Tátika, Szentmihályhegy, Palotai várkastély, stb.) a Vasárnapi Újságból kiemelt 4 lapon. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. 8x10,5 és 11,5x19,5 cm közötti méretekben
Munkácsy Mihály (1844-1900) festménye után: Krisztus Pilátus előtt. Fénynyomat, papír. jelzett a nyomaton. Repr. de C. Kadar. Publié pare Dr. Edm. Roheim et Comp. Munich. Kartonra kasírozva. Kissé foltos. Felületi sérülésekkel. 62×87 cm
1560 "De illustribus Scythiae mulieribus, quas Amazones uocant.", az elülső lapon szkíta ütközet, a hátoldalon amazon királynő, kezében levágott férfi fejjel, fametszetű illusztrációk, papír, In: Sebastian Münster: Cosmographie, kissé foltos, az egyik szélén vágott, 33x20 cm
1560 Feketeerdő vadállatokkal, színezett fametszetű illusztráció, papír, In: Sebastian Münster: Cosmographie, kissé foltos, az egyik szélén kis szakadásokkal, 33x20 cm