15 000 Ft
38,86 EUR, 42,86 USD
XVIII. század közepe Johann Elias Ridinger (1698-1767): Das Pferd zum Fahnen gewöhnen. Accoutumer le chaval au drapeau. N. 44. Rézmetszet, papír, jelzett a dúcon, lovas metszet, kis foltokkal, 20x14 cm, papír: 28x19,5 cm