1880 Divatillusztráció a Journal des Demoiselles-ből. Színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 24x18 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa keretben.
cca 1900-1910 "Chic Parisien" no. 133, színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 39x21 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
cca 1900-1910 "Chic Parisien" no. 142, színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 38x28 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
Huszka Lajos (?-?), működött a XIX. sz. második felében: Budai árvízképek. A vízivárosi plébánia-templom a Bombatéren. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 18,5x13 cm. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
Morelli Gusztáv (1848-1909) és Rauchbauer: A budavári Mátyás-templom a mostani restaurálás után. Schulek Frigyes tervrajza után rajzolta Rauscher Lajos. Rotációs fametszet, papír. Jelzés nélkül. 18,5x13 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
Franz Xaver Winterhalter (1805-1873) festménye után, Gaitte metszése: Philippe d'Orléans, Párizs grófja, királyi herceg portréja gyerekként. Litográfia, papír, jelzés nélkül. 33,5x18 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
cca 1880-1900 20 biblia témájú illusztráció. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. Néhány kevés lapon lapszéli apró sérülésekkel, kissé foltos. 21x28 cm