14955.
437. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 000 Ft
15
cca 1900-1930 Régi fotó tétel, össz. 30 db, közte keményhátú vizitkártyák (Waitzner, Haberfeld, Kossak, Békei budapesti műtermei), népviseletes csoportkép, katonaportrék, szecessziós fotólap, stb. Több jelzett, datált, nevesített. Vegyes méretben és állapotban.