1961 Gulyás István teniszező és svéd ellenfele (Schmidt), sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 18x13 cm
cca 1978 előtt készült felvételek Latinovits Zoltán (1931-1976) színművészről, három filmből 3 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, filmcímek a képek hátoldalán, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18,5x29,3 cm és 20,3x30 cm között
1972 Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus 50. érettségi találkozója mint a Rákóczianumban végzett diák, volt iskolatársai körében, hátoldalán feliratozott és évszámmal datált fotó, törésnyommal, 17,5×22,5 cm
1946 szept. 8. Rákosi Mátyás MKP főtitkár, Keresztury Dezső vallás- és közoktatásügyi miniszter, Dobi István földművelésügyi miniszter, későbbi államelnök a Parasztszövetség nagygyűlésén a budapesti Hősök terén, hátoldalán feliratozott fotó, törésekkel, 24x18 cm
1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,