1968 Sándor György a Liszt Múzeumban, Liszt Ferenc zongorájával, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Bojár Sándor felvétele), 24x18 cm
1975 Balczó András a csepeli sportolók fogadalomtételén, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb felületi sérüléssel, foltokkal, 24x18 cm
Sophia Loren olasz színésznő két portréja (modern nagyítások) és három filmjelenete (ezek ezüst zselatinos fotópapíron), 5 db fotó, 18x24 cm és 15x10 cm
cca 1958 Album külföldi színészek fotóival, autogramkártyáival, sokszorosított fényképeivel, össz. kb. 120 db: Sophia Loren, Brigitte Bardot, Gina Lollobrigida, Audrey Hepburn, Tony Curtis stb. Többségében 9x6 cm körüli méretekben. Harántalakú, zsinórfűzésű félvászonkötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval, albumlapokra ragasztva, néhány albumlap és kép kijár.