1973 BNV '73, 5 db sajtófotó (Vajdahunyad vára, Ganz pavilon a Városligeti-tavon, mezőgazdasági munkagépek, stb.), a hátoldalon feliratozottak, pecséttel jelzettek (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 24x17 cm körül
3 db fotó Szentkirályi István & Bogyay Stefánia bocsotai (Zalahosszúfalu) kastély előtt, 1930-40 körül, jelzés nélküli vintage fotó, sérült, foltos, 16x22 cm + 2 db fotó a bocsotai kastélyről, modern előhívás, 17,5x23,5 és 21,5x30 cm
cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Szabó István szobrász, Barcsay Jenő festő, grafikus, ill. más képzőművészeket ábrázoló felvételek; 6 db nagyméretű, részben jelzett fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 40x30 cm körül