1936 Iskolás kislány emléklapja fotóval, kezében magyar olvasókönyvvel, szüleinek dedikálva, hátoldala kissé foltos, törésnyommal, fotó mérete 7,5x5 cm, teljes méret: 19x12 cm
cca 1900-1930 Régi fotó tétel, össz. 30 db, közte keményhátú vizitkártyák (Waitzner, Haberfeld, Kossak, Békei budapesti műtermei), népviseletes csoportkép, katonaportrék, szecessziós fotólap, stb. Több jelzett, datált, nevesített. Vegyes méretben és állapotban.
1956 Szovjet őrjáratok a pesti utcán a forradalom leverése után. Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution in Budapest. Soviet patrol after the defeat. French press photo 18x12 cm
1956 Magyar felkelők a budapesti utcán harcolnak az AVH ellen. Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution in Budapest. French press photo 18x12 cm
1919-1943 Duckó (Iván) albuma, nyolchetes korától katonatiszt koráig, benne portré, családi és katonaruhás fotókkal, 28 fotó és fotólap, Arad, Kétegyháza, Békécsaba, részben feliratozva, 11x8,5 cm és 8x6 cm közötti méretben. Haránt alakú, javított kötésű és gerinc, kopott fotóalbumban.
cca 1930-40 MÁVAG Önkéntes Tűzoltóság alakulása, néhány cserkész fiúval a csoportképen, Rády László budapesti fényképész vintage felvétele,szárazbélyegzővel és hátoldalán pecséttel jelzett kerményhátú fotó, 11,5x17 cm