1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
K. J.: A pesti művelt társalgó. Bp., é.n., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai) Részvénytársaság. Nyolcadik kiadás. Kiadói festett laza egészvászon-kötés, kissé sérült és foltos gerinccel, kissé kopott borítóval, előzéklap hiányzik, néhány lap kissé foltos, néhány nagyon kevés tollas jelölésekkel.