17929.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 000 Ft
2,65 EUR, 2,86 USD
Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. GyÅ‘r, 1888. Gross. 159 l. Félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borÃtóval, gerincen és borÃtón cÃmke maradvánnyal, elÅ‘zéklapon és cÃmlapon ceruzás jegyzetekkel, részben foltos lapokkal.