1 600 Ft
Somló István: Színészek, szerepek. A szerző, Somló István (1902-1971) Kossuth-díjas magyar színész által Pongrácz Zsuzsa (1919- 2022) író, forgatókönyvíró, műfordító, újságíró részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1959, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, a borító kissé sérült. Megjelent 6500 példányban.