18041.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Szabó Magda 4 műve (3 kötet): Freskó. Bp., 1964, MagvetÅ‘. + A szemlélÅ‘k. Bp., 1973, MagvetÅ‘. ElsÅ‘ kiadás. + Alvók futása - Zeusz küszöbén. Szabó Magda művei. Bp., 1976, MagvetÅ‘ - Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.