17043.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
8 000 Ft
A magyar történeti ötvösmű-kiállítás lajstroma. Megnyittatott 1884. év február hó 17-én. Bp., 1884., Franklin, 4+VIII+108+180+174+2+120+56 p.+XXXII t. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerinc sarkain kis sérülésekkel, szétvált, sérült kötéssel. egy lapon bejegyzéssel.