17288.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Balogh Ferenc: Debreczeni László. Az építő és iparművész. Bukarest, 1983, Kriterion. A művész munkáinak fekete-fehér és színes reprodukcióival illusztrált. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, dohos. + Toronyvigyázó. Debreczeni László műhelye. Összeáll., szerk és az előszót írta: Sas Péter. Magyar Építőművészet (B/sorozat.) Bp., 2005., Mundus Magyar Egyetemi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.