17310.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 200 Ft
Csapó György: Ilosvai Varga I. Bp., 1981, Képzőművészeti Alap. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, Ilosvai Varga István műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban. + 1958 Ilosvai Varga István festőművész kiállítása, Ernst Múzeum - Budapest, kiállítási prospektus