17252.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
Foto folyóirat IV. évf. 1-8. sz., 1957. május - december (teljes évfolyam) + I. Nemzetközi Művészi Fotókiállítás Budapest 1957., kiállítási katalógus + Peter Basch's Glamour Photography (erotikus, akt, pin-up fotókkal). Egybekötve. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként sérült lapokkal.