17148.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
Hartmann, K. O.: Die Baukunst in ihrer Entwicklung von der Urzeit bis zur Gegenwart. Eine Einführung in Geschichte, Technik und Stil. II. Band Mittelalter und Renaissance. Lipcse, 1911, Carl Scholtze. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, volt könyvtári példány.