17085.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly, XX+439 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis szakadással, az előzéklapon Miksa Sándor budapesti rendőrkapitány névbejegyzésével.