Lenin. 100 Masterpieces of Soviet Artists. Paintings - Drawings - Sculpture. (3 kötet). Leningrad, 1969, Aurora. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Orosz és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papírtokban.
Farkas András rajzai Madách Imre Az ember tragédiája című művéhez. A bevezetőt írta: Dr. Kerényi Ferenc és Dr. Szabó Péter. Szerk.: Kovalcsik András. Balassagyarmat, 1992, Honismereti Kör - Madách Imre Városi Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
Lisa Lovatt-Smith: Provence Interiors. / Intérieurs de Provence. Köln, 1996, Taschen. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol, francia és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos kiadói papír védőborítóban.
Foto folyóirat IV. évf. 1-8. sz., 1957. május - december (teljes évfolyam) + I. Nemzetközi Művészi Fotókiállítás Budapest 1957., kiállítási katalógus + Peter Basch's Glamour Photography (erotikus, akt, pin-up fotókkal). Egybekötve. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként sérült lapokkal.
A szépművészetek könyve. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 1184 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
Ébli Gábor - Borsos Mihály: Ar(t)borétum. Művészet és természet egy kortárs szoborkertben Budán. Bp., 2008., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Nádai Pál: Ház, kert, napfény. Bp., [1932], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 112+(4) p. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, karcos borítóval, kisé sérült gerinccel, az utolsó lapon kis szakadás és gyűrődés.
Erdélyi református templomok és tornyok. Tranysylvánia Képeskönyvek. Bp., 1989, Polygon. Reprint kiadás. Debreczeni László linómetszeteivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Dr. Koós Judith: Református templomok Budapesten. Bp., 1996, Bíró family. Fekete-fehér és színes képekkel. Kiadói kartonált papírkötés.