Varga Mátyás grafikái. Szegedi grafikai mappák. Szerk.: Nagy Károly. Szeged, 1989, Szeged Megyei Városi Tanács, 16 t. (teljes). Kiadói papírmappában. Megjelent 1500 példányban.
Koós Judith: Style 1900. A szecessziós iparművészet Magyarországon. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap. Egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
G. A. Markova: Deutsche Silberkunst des XVI.-XVIII. Jahrhunderts. (Német ezüstművészet a XVI-XVIII. században). Moszkva, 1975, Iskusstvo. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Orosz és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón egy-két kis folttal.
Kínai festett zománcok az Ermitázs gyűjteményében. (Orosz nyelvű). Moszkva, 1988, Iskusstvo. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső borítón ázásnyommal, egyébként jó állapotban.
Antiquitäten, Möbel und Vertäfelungen (16. bis 18. Jahrnhundert), Gobelins, Teppiche, Gemälde alter Meister, Farbstiche u. anderes aus der Sammlung Georg Hirth. III. Teil. 1918 Katalog Band II (Tafeln). München, 1918, G. Hirth's Verlag, 118 t. (egészoldalas, fekete-fehér képtáblák). Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel.
Robert Longo: The Freud Drawings. Bielefeld, 2002., Kerber Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.