A magyar történeti ötvösmű-kiállítás lajstroma. Megnyittatott 1884. év február hó 17-én. Bp., 1884., Franklin, 4+VIII+108+180+174+2+120+56 p.+XXXII t. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerinc sarkain kis sérülésekkel, szétvált, sérült kötéssel. egy lapon bejegyzéssel.
Domján József: Hunyadi János. - - fametszetei. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap, (4) p.+10 t. (Komplett!) Kiadói papírmappában, a mappa kissé sérült, a táblák sértetlenek.
Magyar Papírművészeti Társaság 1996-2006. A társaság tíz éve képekben és szövegben. Bp., 2006, Magyar Papírművészeti Társaság. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói spirálfűzéses papírkötés. Megjelent 250 példányban.
The Sleeping Beauty and Other Fairy Tales from the Old French. Illustrator: Edmund Dulac. London, Hodder & Stoughton. Aranyozott egészbőr kötésben. Kevés kopással. kis sérüléssel a gerincen ca 1900
Bölcsődék Országos Módszertani Intézete tervpályázati gyűjtemény. Készült az Egészségügyi Minisztérium megbízásából és közreműködésével a BME Középülettervezési Tanszékén 1971. BOMI - Tervpályázat 1969. Bp., 1971., BME Középülettervezési Tanszéke. Gazdag képanyaggal, ábrákkal, képekkel illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés.
1905 Jahrbuch für Photographie und Reproduktionstechnik für das Jahr 1905. Unter Mitwirkung hervorragender Fachmänner hrsg. von Hofrath Dr. Josef Marie Eder, ... Neunzehnter Jahrgang. Halle a. S., 1901, Wilhelm Knapp,A-Q+VIII+571+1+64 p.+26+1 t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Korabeli reklámokkal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, sérült gerinccel, foltos lapokkal. Dr....
Előregyártott ipari mezőgazdasági közösségi épületszerkezetek. É. M. Betonelemgyártó Vállalat 1966. Bp., 1965., É. M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói spirálkötés. Megjelent 400 példányban.
Cs. Sebestyén, Károly: A székelyház eredete. Die Herkunft des Székler-Hauses. Néprajzi Múzeum, füzetei 6. Különlenyomat a Néprajzi Értesítő 1941. évfolyamából. Bp., 1941., Néprajzi Múzeum,(Karcag, Kertész József-ny.), 55 p. Egyetlen kiadás. Szövegközti rajzokkal és 6 térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés, néhány lapon ceruzás bejelölésekkel.
Ronald Searle: Secret Sketchbook. The Back Streets of Hamburg. London,1970., Weidenfeld and Nicholson. Gazdag erotikus képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, karcos, kissé szakadt borítóval.