L. Simon László: Szubjektív ikonosztáz. A szerző, L. Simon László (1972-) József Attila-díjas író, költő, szerkesztő, politikus, a Magyar Nemzeti Múzeum későbbi igazgatója által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2012, Ráció. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerince...
Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly, XX+439 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis szakadással, az előzéklapon Miksa Sándor budapesti rendőrkapitány névbejegyzésével.
A képírás régi nagy mesterei színes képekben. Philippi Adolf szövegének felhasználásával magyarázta Zsámboki Gyula. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Kassák Lajos: Az idő múlásában. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Fakszimile kiadás. Színes illusztrációkkal. Kiadói papírborítóban, eredeti műanyag tokban.