Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 318

17090.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

1994 Enigma 1-4. sz. Művészetelméleti folyóirat. Főszerk.: Markója Ágnes. Teljes évfolyam.
17091.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

P. Szücs Julianna: A római iskola. Bp., 1987, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17092.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Magyar fényképezés / Das ungarische Lichtbild / Hungarian Photography / Photographie Hongroise 1939. Kinszki Imre, Seiden Gusztáv, és Vadas Ernő közreműködésével szerk.: Rosner Károly. Bp., 1939, Officina, 31 p.+ 80 t. (fekete-fehér fotók). Benne neves magyar fotósok munkáival, közte Balogh Rudolf, Pécsi József, Szöllősy Kálmán, H. Kálmán Kata, Friedmann Pál, Vadas Ernő, Kinszki Imre, Aszmann Ferenc, Seiden Gusztáv, Brassai M., Munkácsi Márton, Moholy-Nagy László és mások fotóival. Magyar, német, angol és francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé gyűrődött lapszélekkel.
17093.

Magyar fényképezés / Das ungarische Lichtbild / Hungarian Photography / Photographie Hongroise 1939. Kinszki Imre, Seiden Gusztáv, és Vadas Ernő közreműködésével szerk.: Rosner Károly. Bp., 1939, Officina, 31 p.+ 80 t. (fekete-fehér fotók). Benne neves magyar fotósok munkáival, közte Balogh Rudolf, Pécsi József, Szöllősy Kálmán, H. Kálmán Kata, Friedmann Pál, Vadas Ernő, Kinszki Imre, Aszmann Fere...

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Csák Ferenc (szerk.): Schéner Mihály. Trilógia - I. kötet. Bp., 2002, Körmendi Galéria. 215p. Schéner Mihály műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17094.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

17095.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

17096.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

17097.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

17098.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

17099.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Klaus Jürgen Sembach: Art noveau. Köln, 1994, Taschen. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17100.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

17101.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft