17612.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Dumas, Alexandre: Zehn Jahre später, oder Der Graf von Bragelonne. Historischer Roman. Berlin, é.n., A. Weichert, 1 t. + 800 p. Német nyelven. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés.