1867-dik évi országos törvénytár. 1. és 2. szám. [Egybekötve.] Kiadja: a M. Kir. Igazságügyministerium. Pest, 1867., Athenaeum, 2+XXII+XIII p. Benne a királyi esküvel. Félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső táblán sérülésnyommal.