4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
1906 Jogtudományi közlöny XL. évf. 1-52. sz. (Teljes évfolyam). Szerk.: Dárday Sándor, Fayer László, Balog Arnold. Bp., 1906, Franklin-Társulat, VII+(1)+454 p. Egybekötve, korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, a címlap sérült, javított.