Vladár Gábor: Magyarország hatályos törvényei kiegészítve a hatályos törvényeket módosító jogszabályokkal I. köt.: 1000-1877. Főszerk.: Dr. - -. Bp., 1943., Grill, XVI+672 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Stiassny József: Jogi és gazdasági kézikönyv. I. kötet. Összeáll. Dr. - -. Uránia Jogi és Gazdasági Könyvtár 4/B. szám. Bp.,én., Székely. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, foltos borítóval, foltos lapokkal, aláhúzásokkal, firkával, egy lapon szakadással.