4 800 Ft
Csikvacsárcsi Balás Sándorné: Magyar háziasszonyok könyve. Bp., 1911., Fritz Ármin, 254+XIII+5 p. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy lapon ceruzás bejegyzéssel.