1930 Mezőgazdaság és kertészet. Mezőgazdasági és növényvédelmi folyóirat. VII. évf. 1-12. sz., teljes évfolyam. Szerk.: Bittera Miklós, és Gróf Béla. Kissé foltos borítókkal, az utolsó szám borítóján szakadással.
1933 Mezőgazdaság. Mezőgazdasági és növényvédelmi havi folyóirat. A Felsődunántúli Szarvasmarhatenyésztő Egyesületek Szövetségének és a Felsődunántúli Zöldmező Egyesületek Szövetségének hivatalos közlönye. Szerk.: Gróf Béla, Villax Ödön. X. 2-12. sz. Az első szám hiányzik, az utolsó szám sérült, hiányos, kissé foltos borítókkal.
3 db konyha témájú könyv: Faragó Ilona: Kezdő háziasszonyok könyve + Korszerű háztartás, kellemes otthon + Korszerű élelmezés az óvodáskortól a kamaszkorig. Klf. kiadások és kötések, vegyes állapotban
Borda József - Sándor László - Szabó Ernő - Szigeti Andor: Gasztronómiai Lexikon. Szerk.: Csizmadia László. Bp., é.n. (1992), Mezőgazda Kiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
1934 Kertészeti Szemle 11 száma (egy szám híján teljes évfolyam), 1934. január - december, fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel, vegyes állapotban (közte sérültek)
1949 Kert és Szőlő folyóirat I. évf. 9., 11. és 12. sz., 1949. június - július, "Országos Növénynemesítő Intézet Magyaróvár" bélyegzőkkel, vegyes állapotban