Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 43
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2624475
17374
437
Books: Gastronomy and Gardening
Mezőgazdasági kisérletügyi intézmények Magyarországon. Közrebocsájtja: A M. Kir. Földmívelésügyi Ministerium Mezőgazdasági Kísérletügyi Központi Bizottsága. A M. Kir. Földmívelésügyi Minister Kiadványai 8. sz. Bp., 1900., Pallas, 60+4 p.+9 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval, a borítón bejegyzéssel, aláhúzásokkal. 2843197
17375
437
Halász Zoltán-Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült és kissé kopott papír védőborítóban. 2780468
17376
437
Móra Ferencné szakácskönyve. Reprint kiadás. Bp.,1987,Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. 2773138
17377
437
S. Bíró Géza: Szőlő, must, bor. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1936, Növényvédelem és Kertészet, 60+4 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2523182
17378
437
Halász Zoltán: Mesélő szakácskönyv. Bp., 1985, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés. 2844069
17379
437
2 db gomba és gombaételek témájú könyv: Lexáné Regéczi Márta: Gombaételek. Minerva kis szakácskönyvek. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés. + Dr. Lévai Judit: Terítéken a gomba. Bp.,19995, Medicina. 2. javított kiadás. Kiadói papírkötés. 2536669
17380
437
Gregor József-Varga Antal: Ízről - ízre. Hegyi Julianna rajzaival. Szeged, 1988., Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv Klub. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft