17650.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Deutsche Märzen gesammelt durch die Brüder Grimm. Hrsg. von M. Tilo-Luyken. Mit vielen Bildern von Dora Polster. München, 1921., Wilhelm Langewiesche-Brandt. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, javított gerinccel, kissé foltos lapokkal.