2 000 Ft
2 db régi francia nyelvű miniköny: Edward Fitzgerald: Les Rubayyat d'Omar Khayyam. Párizs, é.n., Nelson. Korabeli egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, sérült kötéssel. + Saint Francois d'Assise: Amours mystiques. Párizs, é.n., Nelson. Korabeli egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé sérült kötéssel