Tóth István: Az adai iskolák története (1703-1973). Ada, 1976, Cseh Károly Általános Iskola. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, egy kijáró lappal. Megjelent 1000 példányban.
4 db Jack London minikönyv: Az élet törvénye, Az ároktól délre, Északi Odüsszeia, Az erősök ereje. H.n., 1975, Nyomdaipari Szakmunkásképző Intézet. Kiadói kartonált kötésben, vegyes állapotban. Megjelentek 500 példányban, számozott példányok (mindegyik 136. számú). Kereskedelmi forgalomba nem kerültek.
8 db vegyes minikönyv: Magyar festészet a XX. században; Csendes László: Földabrosz; Képek harminc év magyar képzőművészetéből; Matteo Bandello: Rómeó és Júlia; Apollonius királyfi; Gorkij: Január 9. - Az ember; Rabindranath Tagore: Hazatérés; A kertész.
7 db Kardos Gyula Görögország témájú minikönyv: Antigoné, Zéthosz és Amphión, Oidipusz, Heten Théba ellen, Harmónia, Kadmosz, Kadmosz utódai. Bp., 1975-1978, Egyetemi Nyomda Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubja. Kiadói műbőr-kötés, vegyes állapotban, sérülésekkel. Megjelentek 350 példányban.
15 db minikönyv, jugoszláv kiadások: 4 db Monika (Szeles Mónika); 3+3 db Korcsnoj-Szpasszkij (két különféle méretben); 4+1 db Images of India; klf. kiadások, többféle nyelven.
4 db minikönyv-gyűjtőknek szóló könyv: Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek, A nemzetközi minikönyv-gyűjtés helyzete és lehetőségei, Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell, Miniatűr könyvek bibliográfiája (1945-1970). Vegyes állapotban.