16792.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 200 Ft
3,18 EUR, 3,43 USD
Páros György: A sakkművészet világa. Bp., 1961, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón firkával, a gerincen kis sérüléssel.