17486.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
A Társadalmi Muzeum értesítője. II. évf. Szerk. és kiadja a Társadalmi Muzeum. Bp., 1910., Posner és Fia. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó szennylapokkal, volt magánkönyvtári példány.