17475.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Hanák Tibor: Az elfelejtett reneszánsz. A magyar filozófiai gondolkodás századunk első felében. Bern, 1981., Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Hanák Tibor (1929-1999) újságíró, esszéíró, kritikus, tudósító, bölcselő, filozófus és filozófiatörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.