17457.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
[Henry Charles Carey (1793-1879)] Carey Henrik: A társadalmi tudomány kézikönyve. - - ,,Principles of Social Science" czimü munkájának átdolgozata. Angolból forditotta Halász Imre. Pest, 1867., Heckenast Gusztáv, XVI + 575 p. Egyetlen kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán sérüléssel, javított gerinccel, foltos lapokkal.