17460.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
3 000 Ft
Sigmund Freud: A lélekelemzés legújabb eredményei. Fordította: Dr. Lengyel József. Ampelos Könyvek I. Debrecen, 1943, Pannonia-ny. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé sérült, kissé hiányos papír védőborítóban, műanyag védőborítóban. + Dr. S. Freud: Pszichoanalizis. Öt előadás a Worcesteri (Mass.) Clark-Univerity alapításának húszéves emlékünnepén. (1909. szeptember.) Ford.: Ferenczi Sándor. Bp., 1915-1919., Dick Manó. Második és harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, a 3. kiadás borítója hiányzik, a 2. kiadás széteső állapotban.