17406.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Cholnoky Jenő: A levegő fizikai földrajza. Bp., 1903, Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, V. tábla hiányzik, máskülönben jó állapotban.