17398.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Naszluhácz Lajos: Földosztó-táblák mérnökök, gazdatisztek, községek, földbirtokosok, az úrbéri rendezés és tagosítás által érdeklettek használatára kiszámította - - mérnök. Nagykanizsa, 1857., Markbreiter Jakab, 2+181 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyomokkal, restaurált lapokkal is (köztük a címlap), foltos lapokkal, hiányos (az OSZK katalógusa szerint az alábbiak hiányoznak belőle: I-XII, 182/183, 1 t.) Ritka!