Schuhmacher, H.: Frühlingsblumen - Bilderatlas mit Text.. Ravensburg, é.n., Otto Maier. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, kiadói papír védőborítóval, védőborítón apró szakadással, máskülönben jó állapotban.
Dr. Wodetzky József: Tájékozódás a csillagos égen. A Természettudományok Elemei 3. Bp., 1936, Kir. M. Természettudományi Társulat, 45+(3) p.+ 2 t. (mellékletek). Kiadói papírkötés, sérült, szétváló fűzéssel, felvágatlan lapokkal.
Behyna Miklós: Az akvárium élővilága, berendezése és gondozása. Bp., 1938, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Prof.Dr.L.Michaelis: A fejlődéstan alapvonalai. Bp., 1922., Bethánia- egylet könyvnyomdája. Félvászonkötés az eredeti borítójával. 57 ábrával és 2 táblázattal illusztrálva. Faragó Sándor aláírásával, utolsó lapján több aláírással. Kopott, lapjai meglazultak.