Dr. Soós Lajos: Kirándulók zsebkönyve. II. Állattani rész, 1. füzet. Útmutató a gerincesek és puhatestűek gyűjtésére, konzerválására és gyűjtemények készítésére. Bp., 1925, Kir. M. Természettudományi Társulat, (4)+60 p. Kiadói papírkötés, néhány lap széle kissé sérült.
Borosay Dávid: Geometria a gimnázium és reálgimnázium számára. II. rész. a VII. és VIII. osztály számára. Bp., 1930., Szent István-Társulat. Kopott félvászon-kötésben, bélyegzésekkel, névbejegyzésekkel, aláhúzásokkal. + Góbi Imre: Rhetorika. A gymnásium VI. osztálya számára. Bp., 1888., Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés, néhány lapon ceruzás bejegyzésekkel.