9 000 Ft
Farkas EmÅ‘d: Magyarország Nagyasszonyai. I-III kötetek. Teljes! Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., (1911), Wodianer F. és Fiai, Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdÃszekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopásokkal