Könyvek: Történelem Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2840981
16901
437
Books: History
Bánffy Miklós: Fortéjos Deák Boldizsár memorialéja. Bp., 1943, Révai. 213+2 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzésekkel. 2839724
16902
437
Books: History
Kristó Gyula: Az Árpád-kor háborúi. Bp., 1986, Zrínyi. Fekete-fehér képekkel, egy kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés. 2845923
16903
437
Books: History
Barta Gábor: Az erdélyi fejedelemség születése. Magyar História. Bp., 1984., Gondolat. Kiadói papírkötés. 2846405
16904
437
Books: History
Maritain-Huizinga-Marcel-Belloc-Bernanos-Wust-XII. Pius: Mi európaiak. Összeáll. és fordította: Just Béla. Bp., Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, előzéklapon, címlapon szakadásokkal, kopottas állapotban. 2846417
16905
437
Books: History
Vass Gyula: A Dunamedence ezer éve. Bp., 1940, Századunk. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban. 2839951
16906
437
Books: History
Rejtőzködő történelem - 50 év 100 dokumentumfilmje. Tanulmányok, dokumentumok az elmúlt évtizedek filmjeiből. Bp., 2003, Magyar Dokumentumfilm Rendezők Egyesülete. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. 2839948
16907
437
Books: History
Szilágyi István: Három fekete évtized. Sarajevótól Potsdamig. Bp., 1946. Magyar Téka. Kiadói félvászon kötésben. 2854566
16908
437
Books: History
Péter Katalin: Buda ostroma, 1686. Bp., 1986, Szépirodalmi. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2844434
16909
437
Books: History
Kákosy László: Varázslás az ókori Egyiptomban. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 7. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, az elülső borító és szennylap sérült, javítottaSDA, a borítón kis kopásnyomokkal 2841869
16910
437
Books: History
Kovács Ernő: Trianon, 1920-Párizs, 1947. Toronto, 1986, szerzői. 186 p. Emigráns kiadás! Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. 2844516
16911
437
Books: History
Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Kardos G. György és Ungvári Tamás előszavával. Bp., 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 2840261
16912
437
Books: History
[Brandes, Georg] Brandes György: Lord Beaconsfield. (Disraeli Benjamin.) Jellemrajz. Ford.: Dr. Halasy Aladár. Bp., 1910, Franklin-Társulat, 215+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft