16762.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
A XIX. század nagy magyar mesterei. Bp., 1956., Képzőművészeti Alap, 4 p. + 20 t. A könyv elején ajándékozási beragasztással, rajta számos aláírással. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen sérülésekkel, de belül szép állapotban.