16684.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,18 EUR, 3,43 USD
Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.