16688.
437. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
11
Dr. Reich Milton Oszkár: Erdély útikönyv. Térképmelléklettel és a szerző fényképfelvételeivel. Bp., 1942, Eggenberger, 232+4 p.+8 t.+2 kihajtható térképvázlattal (Nagyvárad, Kolozsvár.) Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kopott aranyozású egészvászon kötésben, a nagyméretű kihajtható térkép-melléklet hiányzik.